Hakkımızda

Merhaba, Ben Merve Dağlı.Kendi ihtiyaçlarımdan yola çıkarak 2013’te ilk mağazamızı İstanbul’da açtık. Kadınların kendini her haliyle, her bedeniyle ifade edebilmesi için üretiyoruz. Bu nedenle, “mutluluğun bedeni yok” diyerek çıktığımız bu yolda, kadının her bedende zarif olduğunu anlatmak bütün derdimiz diyebiliriz. Merve Dağlı markası olarak idealize edilenlerin dışına korkmadan çıkabildiğimiz koleksiyonlar hazırlıyoruz.
Guza
Guza
Elinize alıp baktığınız, belki sonrasında bir köşeye attığınız veya dolabınızda sadece özel bir günde giyip bir daha bakmadığınız her ürünün arkasında kocaman bir hikaye ve pek çok kişinin emeği var. Bir ürünün sadece fikir olarak varlığından başlamak üzere etiket basımına kadar her aşamasında birlikte düşünüyor, birlikte çalışıyoruz. Bu nedenle her parçada, her bir çalışanın parmak izini görebiliyorum. Tüm bu oluşum aşamalarına tanıklık etmek,üretim potansiyelimizi keşfetmek, markanın istihdam sağladığı insanlarla birbirimizin hayatına dokunmak her koleksiyonda heyecanımızı yeni baştan tazeliyor.
Geniş ürün yelpazesi ile kalite standartlarının üzerinde üretim yaparak müşteri memnuniyeti odaklı varlığımızı sürdürerek markamıza değer katıyoruz. Her daim mükemmeli hedefleyerek başarılı ve güçlü olan Merve Dağlı başlangıcından bu yana moda sektöründe tanınan bir etiket haline geldi. Her daim müşterilerini heyecanlandırmayı ve ilham vermeyi amaç edinen markanın öncelikli amaçlarından biri de kalitesi ve zamana meydan okuyan tasarımlarıyla tüm dünyayı tanıştırmak.


Sevgilerimle
A.Merve DAGLI
Guza

Şifre sıfırla

Sepetiniz (0)

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır