İade ve Değişim


 

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

TESLİMAT

https://www.mervedagli.com.tr’den vermiş olduğunuz siparişler 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verilince kargo takip numarası siparişinizdeki telefon numarasına mesaj olarak gelecektir. Ortalama teslimat süresi 3-4 iş günüdür. Teslimat süresi kargo firmasının yoğunluk durumuna göre değişebilir. Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Kargo ücretimiz 75TL’dir.

 

Bir ürünün iade olarak kabul edilmesi için ne gerekiyor ?

İade etmek istediğiniz ürünün indirimsiz kullanılmamış ve üründe herhangi bir deformesinin olmaması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün aksesuarları varsa hediyesi ile beraber(zarar görmemiş halde) iade edilmesi gerekmektedir. İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır. İndirimli ürünlerde yalnız değişim mevcuttur, iade yapılamaz.

 

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

 

Kullanmadığınız ürünü 15 iş günü içerisinde https://www.mervedagli.com/orderstatus sipariş takibi kısmından iade talebi oluşturup  fatura üzerine iade sebebinizi yazıp ARAS KARGO ile 1931748851417 anlaşma kodu ile iade olarak gönderebilirsiniz.

Kargo firmasında iade yaparken herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Ürün bize ulaşıp onaylandıktan sonra tarafınıza sms olarak bilgisi gelecek olup 75 tl olan kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. 

İade işlemlerinde banka komisyonları, kargo ücreti vb. işlemlerin iadesi yapılmamaktadır.


 

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL DEĞİŞİM YAPILIR ?

Kullanmadığınız ürünü 14 iş günü içerisinde fatura üzerine değişim yapmak istediğiniz ürünü ve bedenini yazıp ARAS KARGO  1931748851417 anlaşma kodu ile iade olarak gönderebilirsiniz.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE İADE BULUNMAMAKTADIR. DEĞİŞİM MEVCUTTUR.

 

Şifre sıfırla

Sepetiniz (0)

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır